Gdzie obejrzeć i o której mecz Flora Tallinn – Raków Częstochowa?

18.07.2023

We wtorek Flora Tallinn podejmować będzie Raków Częstochowa w rewanżowym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrz Polski po spotkaniu przed własną publicznością ma skromną zaliczkę. Medaliki wygrały tylko 1:0. Gdzie obejrzeć spotkanie Flora Tallinn – Raków Częstochowa i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Flora Tallinn – Raków Częstochowa. Transmisja w TV

Mecz Flora Tallinn – Raków Częstochowa będzie można obejrzeć na TVP Sport. Wspomniana stacja telewizyjna poprowadzi transmisje wszystkich domowych spotkań polskich klubów w europejskich pucharach.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Flora Tallin zagra z Rakowem Częstochowa?

Rewanżowy mecz eliminacji Ligi Mistrzów między Florą Tallinn, a Rakowem Częstochowa odbędzie się 18 lipca o 19:00. Spotkanie odbędzie się na A. Le Coq Arena. Medaliki ponownie są faworytami do zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że mistrz Polski pokaże lepszą grę niż w pierwszej rywalizacji i przypieczętuje awans. Rywal Rakowa jest mistrzem Estonii, a więc ligi notowanej niżej niż Ekstraklasa. Według portalu Transfermarkt, Raków Częstochowa warty jest niecałe 40 milionów euro, za to przeciwnik Medalików tylko 4,7 miliona. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski w meczu z Florą Tallinn wynosi 1.67.

Zachęcam także do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania między Florą, Rakowem, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie od naszych ekspertów.