Kto zostanie królem strzelców Ekstraklasy w sezonie 2023/2024

21.07.2023

W piątek rozpocznie się nowy sezon Ekstraklasy. Oprócz walki o mistrzostwo, zawodnicy rywalizują o indywidualne nagrody. Tytułu króla strzelców broni Marc Gual, który przeniósł się z Jagiellonii do mistrza Polski. Kto ma największe szanse na odebranie tytułu Hiszpanowi?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

➡️ Tylko w ten weekend – FREEBET 300 zł dla nowych graczy u legalnego, polskiego buka Betfan ⬅️
Kliknij i sprawdź szczegóły promocji ➡ https://futbolnews.pl/freebet-300

Promocja Betfan na inaugurację Ekstraklasy 2023

Kto ma największe szanse na zostanie królem strzelców Ekstraklasy w sezonie 2023/2024

Bukmacherzy oszacowali już, kto ma największe szanse na zgarnięcie tytułu najlepszego strzelców. Otóż największe szanse na zakończenie sezonu ligowego z największą ilością bramek ma… Marc Gual. Hiszpan już w Jagiellonii zgarnął ten tytuł, a Jaga nie należała do najsilniejszych zespołów i nieczęsto stwarzała sytuacje. Mimo to Gual zdołał wywalczyć w jej barwach koronę króla strzelców. Kurs na to, że Hiszpan obroni swój tytuł wynosi 3.75.

Co w praktyce oznaczają kursy bukmacherskie wystawione przez legalnego, polskiego bukmachera Betfan? Typując zwycięstwo Marca Guala w klasyfikacji strzelców za 100 złotych można wygrać 330 złotych.

Jeżeli chcesz obstawiać te zdarzenia, a nie masz jeszcze konta w Betfan, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, to rejestrując się z kodem promocyjnym GRAMGRUBO czeka na Ciebie bonus dwukrotności wpłatyKliknij tutaj, aby przejść do rejestracji.

Typy bukmacherskie w Betfan pod bonus bukmacherski

Kto może zagrozić Gualowi?

Według analityków BETFAN, największe szanse na odebranie tytułu Gualowi mają Mikael Ishak i Jesus Imaz. Szwed w minionym sezonie był często kontuzjowany, a w jeszcze wcześniejszej kampanii strzelił aż 18 bramek. Jesus Imaz jest za to wicekrólem strzelców, a w Jagiellonii to on i Gual odpowiadali za strzelanie bramek. Teraz Hiszpan z Jagi nie będzie się już dzielił z nowym nabytkiem Legii bramkami, dlatego może znacząco powiększyć swój dorobek strzelecki.

Fot. Pressfocus