Fan Arsenalu przewidział przyszłość “The Gunners”. Na początku września!
17.12.2018

Kiedy stało się jasne, że Arsene Wenger pożegna się z Arsenalem, wiele osób poczuło ulgę, ale jeszcze więcej – niepewność. W końcu kiedy jeden trener spędza w klubie 20 lat, nigdy nie wiadomo, jak ten zareaguje na zmiany. Nauczeni przykładem Manchesteru United byliśmy sceptyczni, tym bardziej, kiedy następcą Francuza ogłoszono Unaia Emery’ego.

Hiszpan, którego notowania trenerskie nieco spadły po średnim okresie w PSG, na dzień dobry przegrał z Manchesterem City i Chelsea. Potem szok został jednak zażegnany, a po zwycięstwie z West Ham United (3:1) przyszła pierwsza wyjazdowa wygrana – 3:2 z Cardiff. Właśnie po tym meczu, rozegranym 2. września, podczas rozmowy z kibicami jeden z nich rzucił niecodzienną opinią, która wyraźnie rozśmieszyła resztę…

W rozmowie na temat Mustafiego padło stwierdzenie, że Arsenal po jego przybyciu nie przegrał 22 spotkań, kiedy ten był na murawie. Fan Arsenalu odparł, że teraz jego klub znów będzie niepokonany przez taką ilość spotkań. Minęły ponad trzy miesiące i dokładnie po 22 starciach bez porażki Emery ponownie stracił trzy punkty, przegrywając wyjazdowy mecz z Southampton.

Ciekawa statystyka z przeszłości sprawiła, że szczęśliwym zbiegiem okoliczności już wcześniej poznaliśmy przyszłość zespołu. Na miejscu klubowych pracowników na wszelki wypadek przejrzelibyśmy wszystkie nagrania z udziałem powyższego kibica – a noż Arsenal oszuka przeznaczenie. Jego uśmieszek, niby niewinny, zdradza wszystko: “Śmiejcie się, zobaczymy później…”

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!