Fernando Santos otrzymał lukratywną ofertę od Al Shabab

23.07.2023

Ekspansja klubów z Arabii Saudyjskiej sięga także trenerów. Według medialnych doniesień Fernando Santos otrzymał lukratywną ofertę od Al Shabab.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Fernando Santos opuści reprezentacje Polski?

Media z Arabii Saudyjskiej są zgodne. Fernando Santos wkrótce opuści reprezentację Polski. Portugalczyk miał otrzymać lukratywną ofertę od Al Shabab, a wszystkie formalności zostaną dopełnione w przyszłym tygodniu. Fernando Santos jako szkoleniowiec reprezentacji Polski pracował przez pół roku. Jak na selekcjonera otrzymał rekordową pensję, ale nie bronił się wynikami. Z pewnością jest specjalistą w swoim fachu, a na efekty jego pracy trzeba byłoby dłużej poczekać.

Jest stanowisko PZPN

Dziennikarze TVP Sport skontaktowali się z PZPN w sprawie możliwych przenosin Fernando Santosa do Arabii Saudyjskiej. Co powiedział rzecznik reprezentacji Polski? Odpowiedź nie jest zaskakująca: „my nic nie wiemy na ten temat”.

W przypadku odejścia Fernando Santosa, jest duża szansa na to, że selekcjonerem będzie Marek Papszun. Nasza reprezentacja we wrześniu zagra kolejne mecze eliminacji Euro 2024. Zmierzy się z Wyspami Owczymi i Albanią.

Obstaw czy Fernando Santos poprowadzi reprezentację Polski w meczach z Wyspami Owczymi i Albanią.