Gdzie i o której obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Karabach

25.07.2023

W środę Raków Częstochowa zagra w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem Medalików będzie Karabach. Mistrz Polski będzie miał trudne zadanie, ale z pewnością będzie chciał zanotować u siebie niezłą zaliczkę przed rewanżem. Gdzie obejrzeć spotkanie Raków Częstochowa – Karabach i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Karabach. Transmisja w TV

Mecz Raków Częstochowa – Karabach będzie można obejrzeć na TVP Sport. Wspomniana stacja telewizyjna poprowadzi transmisje wszystkich domowych spotkań polskich klubów w europejskich pucharach. Mecz będzie można obejrzeć także u polskiego legalnego bukmachera – Betclic.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Raków Częstochowa zagra z Karabachem?

Mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów między Rakowem Częstochowa, a Karabachem Agdam odbędzie się 26 lipca o 20:15. Spotkanie odbędzie się na Miejskim Stadionie Piłkarskim w Częstochowie. Medaliki są faworytami do zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że mistrz Polski zaprezentuje się podobnie jak w rewanżowym starciu z Florą Tallinn. Rywal Rakowa jest mistrzem Azerbejdżanu, a więc ligi notowanej nieco niżej niż Ekstraklasa. Według portalu Transfermarkt, Raków Częstochowa warty jest niecałe 40 milionów euro, za to przeciwnik Medalików tylko 12,9 miliona. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski w meczu z Karabachem wynosi 2.10.

Zachęcam także do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania Raków Częstochowa – Karabach, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie od naszych ekspertów. Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.