Here we go – Chukwueze piłkarzem Milanu

25.07.2023

Milan po przeciętnym sezonie szuka wzmocnień, aby ponownie liczyć się w walce o Scudetto. Rossoneri po sprzedaży Tonaliego dysponują sporą gotówką. Według Fabrizio Romano, klub zasili Chukwueze.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Samuel Chukwueze zwiąże się z Milanem

Samuel Chukwueze lada moment zostanie ogłoszony piłkarzem Milanu. Rossoneri zajęli dopiero czwarte miejsce w Serie A. Chcąc liczyć się w walce o Scudetto, muszą dokonać solidnych wzmocnień. Na początku okienka Sandro Tonali – gwiazda Milanu, odeszła do Newcastle, dlatego Rossoneri dysponują gotówką na transfery. Kolejny wzmocnieniem tej drużyny ma zostać Samuel Chukwueze. Jak donosi Fabrizio Romano, Milan zapłaci za zawodnika 20 milionów euro + 8 milionów w postaci bonusów. Jeszcze w tym tygodniu Nigeryjczyk podpisze pięcioletni kontrakt.

Chukwueze drugim Leao?

Skrzydła Leao – Chukwueze mogą być prawdziwym koszmarem rywali Milanu. Obaj dysponują niesamowitą szybkością i lubią wejść w drybling.

Chukwueze od wielu lat jest związany z Villarrealem. Występował w juniorskich drużynach Żółtej Łodzi Podwodnej, ale z czasem udało mu się przebić. Chukwueze ma za sobą udany sezon. W 37 meczach La Liga strzelił sześć goli i zanotował tyle samo asyst. Jego zespół zakwalifikował się do Ligi Europy, ale przechodząc do Milanu, będzie miał okazje zagrać w Champions League.