Bayern znalazł kandydata na bramkarza

25.07.2023

Bayern Monachium zaczął wykazywać poważne zainteresowanie nowym bramkarzem. David Raya może być wkrótce bohaterem sensacyjnego transferu. Bawarczycy mieliby zapłacić za Hiszpana 40 milionów euro.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

David Raya w kręgu zainteresowań Bayernu Monachium

Bayern Monachium w najbliższych dniach stawia sobie za cel znalezienie bramkarza. Manuel Neuer co prawda wciąż trzyma poziom, ale ma już 37 lat i częściej przytrafiają mu się kontuzje. Drugi bramkarz Bayernu – Yann Sommer jest jedną nogą w Interze. Mistrz Niemiec musiał więc zacząć poszukiwania nowego bramkarza. Jak donosi Fabrizio Romano, Bayern zainteresował się Davide Rayą. Brentford nie chce oddać tanio swojego golkipera. Klub z Premier League domaga się 40 milionów euro.

Udany sezon w Premier League

David Raya ma za sobą bardzo udany sezon w Premier League. Hiszpański bramkarz większość swojej kariery występował w Blackburn. Doświadczenie zbierał zatem w niższych ligach angielskich. Następnie trafił do Brentford, z którym udało mu się awansować do Premier League. Solidnymi występami w lidze angielskiej zdołał sobie nawet wywalczyć powołanie do reprezentacji Hiszpanii. Obecnie David Raya wyceniany jest przez Transfermarkt na 30 milionów euro.