Ariel Mosór może trafić do klubu walczącego o Ligę Mistrzów

31.07.2023

Jak donosi Tomasz Włodarczyk, Ariel Mosór wkrótce może zasilić szeregi Molde. Klub walczy w eliminacjach Ligi Mistrzów. Piast za swojego utalentowanego zawodnika ma otrzymać 2 miliony euro.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Ariel Mosór może trafić do Molde

Ariel Mosór – utalentowany gracz Piasta Gliwice, może trafić do norweskiego Molde. Taką informację podał Tomasz Włodarczyk. Gliwiczanie za swojego defensora mają otrzymać około 2 milionów euro. Rozmowy są już na zaawansowanym etapie i Mosór już w najbliższych dniach może zmienić swojego pracodawcę.

Dobry sezon młodego defensora

Ariel Mosór jest byłym piłkarzem Legii Warszawa. Nie mógł w młodym wieku przebić się do pierwszego składu Wojskowych, dlatego trafił do Piasta Gliwice. 20-latek zdecydowanie lepiej odnajdywał się w nowym klubie. Wskoczył do pierwszego składu i był filarem obrony Piasta Gliwice. Przez portal Transfermarkt jest wyceniany na 2 miliony euro. Ariel Mosór jest także reprezentantem Polski do lat 21.

Piast Gliwice jest pierwszym klubem wybranym do naszej serii „okiem kibica”, serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.