Kudus zagra w Premier league

06.08.2023

 

Brighton szuka wzmocnień. Według informacji podanych przez włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, Mohammed Kudus dołączy do drużyny z Premier League.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Czarny koń Premier League wzmacnia się przed startem sezonu

Brighton w ostatnim sezonie zajęło zaskakująco wysokie miejsce. Mewy w Premier League zakończyły zmagania na 6. miejscu. Pozycja ta gwarantuje fazę grupową w Lidze Europy w nadchodzącym sez0nie. Brighton liczy na dobry wynik w europejskich pucharach. Jak do tej pory drużynę Mew wzmocniły takie nazwiska jak: Joao Pedro, Bart Verbruggen oraz Igor. Po transferze gwiazdy zespołu – MacAllistera do Liverpoolu za 42 milionów euro, drużyna z Premier League szuka zastępstwa swojego pomocnika. Według informacji podanych przez Fabrizio Romano, do drużyny Mew dołączy Mohammed Kudus. Piłkarz Ajaxu Amsterdam może grać na pozycji ofensywnego pomocnika oraz środkowego napastnika. Kwota transferu ma wynieść 40 milionów euro. Portal Transfermarkt wycenia piłkarza na 65 milionów euro.

Kiedy rozpocznie się sezon Premier League?

Nowy sezon Premier League rozpoczyna się 11 sierpnia o godzinie 21:00. Rozgrywki zainauguruje Burnley oraz Manchester City. Brighton pierwszy mecz nowego sezonu rozegra 12 sierpnia o godzinie 16:00 z Luton.

OBSTAWIAJ PREMIER LEAGUE W BETFAN