Piłkarze Manchesteru United robili zakłady o to czy Mourinho straci pracę?
21.12.2018

Po zwolnieniu Jose Mourinho, angielska prasa donosi o wielu kontrowersyjnych sytuacjach w szatni Manchesteru United. Jedną z nich były zakłady o to, kiedy Portugalczyk straci swoją pracę.

W rolach głównych wystąpili tutaj Alexis Sanchez oraz Marcos Rojo. Chilijczyk postawił 20 tysięcy funtów na to, że ich trener pożegna się z posadą. Chilijczyk we wtorek wysłał podobno wiadomość do grupy na WhatsAppie, świętując decyzję klubu.

To dość dziwne zachowanie, zważywszy na stosunek Mourinho do Chilijczyka. Portugalczyk, pomimo słabej formy Sancheza w poprzednim sezonie, notorycznie na niego stawiał i okazywał wsparcie. Dopiero w tej kampanii ich relacje nieco uległy pogorszeniu, a Alexis kilka razy znalazł się poza składem.

Z kolei nieco inaczej zachowywał się Paul Pogba. Angielskie brukowce zdradzają, że Francuz w szatni wiwatował we wtorek po oficjalnej decyzji władz „Czerwonych Diabłów”. Rozzłościło to między innymi Michaela Carricka, który był zmuszony interweniować, przypominając, że żaden z graczy nie jest ważniejszy niż klub.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!