Bukmacherzy już wiedzą kto zostanie mistrzem Francji 2023/2024

09.08.2023
Ostatnia aktualizacja 11 września, 2023 o 13:05

Już niedługo wystartuje Ligue 1. Jest to najbardziej jednostronna liga spośród tych czołowych w Europie. Jej hegemonem jest PSG, a brak mistrzostwa dla paryżan jest olbrzymią sensacją. Bukmacherzy oszacowali szanse zespołów na to, kto wygra Ligue 1.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Hegemon murowanym faworytem

Zdecydowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa Francji jest PSG. Paryżanie dysponują dużo lepszym składem i większym budżetem niż rywale. Przewaga stołecznego klubu nad innymi klubami z Ligue 1 jest na tyle widoczna, że brak mistrzostwa jest uznawany za olbrzymią katastrofę. Nawet mimo odejścia Messiego, a także potencjalnego braku Mbappe, PSG nie powinno mieć problemu, aby zostać mistrzem kraju.

Sprawdź przedsezonowe zakłady na Ligue  w BETFAN, którego analitycy uważają, że to właśnie PSG ma największe szanse na mistrzostwo.

Co w praktyce oznaczają kursy bukmacherskie wystawione przez legalnego, polskiego bukmachera Betfan? Typując mistrzostwo PSG za 100 złotych można wygrać 110,88 złotych.

Jeżeli chcesz obstawiać te zdarzenia, a nie masz jeszcze konta w Betfan, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, to rejestrując się z kodem promocyjnym GRAMGRUBO czeka na Ciebie bonus dwukrotności wpłaty! Kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji.

Typy bukmacherskie w Betfan pod bonus bukmacherski

Minimalne szanse dla Marsylii

Drugim zespołem z największymi szansami na mistrzostwo jest Marsylia. Bukmacherzy oscylują, że ma ona około 8% szans na wygranie Ligue 1. Kurs wynosi aż 12.50. W czołówce, ale wciąż z bardzo małymi szansami są Monaco, Lens i Lille. Ostatni sezon, kiedy PSG nie było mistrzem Francji miał miejsce w kampanii 2020/2021. Ligue 1 wygrali wówczas piłkarze Lille.