Gdzie obejrzeć i o której mecz Lech Poznań – Spartak Trnawa?

10.08.2023

W czwartek o 20:00 Lech Poznań zagra ze Spartkiem Trnawa. Będzie to spotkanie III rundy eliminacji Ligi Konferencji. Kolejorz jest faworytem całego dwumeczu i liczy na solidną zaliczkę przed rewanżem. Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Spartak Trnawa i o której godzinie się rozpocznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Spartak Trnawa. Transmisja w TV

Mecz Lecha Poznań ze Spartakiem Trnawa będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport, ale tylko drugą połowę. Całość rywalizacji będzie dostępna w aplikacji mobilnej TVP Sport i stronie sport.tvp.pl. Wspomniana stacja telewizyjna poprowadzi transmisje wszystkich domowych spotkań polskich klubów w europejskich pucharach.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Spartak Trnawa zagra z Lechem Poznań?

Mecz III rundy eliminacji Ligi Mistrzów między Lechem Poznań, a Spartakiem Trnawa odbędzie się w czwartek 10 sierpnia o 20:00. Spotkanie zostanie rozegrane na Enea Stadion w Poznaniu. Gospodarze są faworytem tej rywalizacji, jak i całego dwumeczu, a brak awansu byłby katastrofą. Lech wyceniany jest przez Transfermarkt na 32,8 mln euro, a Spartka Trnawa na zaledwie 7,25 mln euro. Kurs na zwycięstwo Kolejorza w tym meczu wynosi 1.34.