Gdzie obejrzeć i o której mecz Iga Świątek – Danielle Collins

11.08.2023

Iga Świątek kontynuuje rywalizację w Kanadzie w ramach Montreal WTA. Polka awansowała do ćwierćfinału, gdzie zmierzy się z Danielle Collins. Światowa jedynka jest faworytem tego starcia. Sprawdź gdzie i o której obejrzeć mecz Iga Świątek vs Danielle Collins.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć Montreal WTA?

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć Montreal WTA 2023 i mecze Igi Świątek? Każde starcie Polki jest pokazywane na antenach Canal+ Sport. Jeżeli nie masz tych kanałów, to możesz kupić abonament w Canal+, najlepszą opcją jest ten półroczny, za który trzeba zapłacić 234 złote. Wychodzi wówczas 39 złotych miesięcznie, a oprócz Ekstraklasy dostępne są transmisje La Liga, Ligue 1, NBA i wybrane mecze Premier League.

Istnieje również opcja darmowych transmisji meczów Igi Świątek. Bukmacher Fortuna w swojej ofercie ma pakiet transmisji dla zarejestrowanych graczy – po założeniu konta można śledzić wybrany mecz Montreal WTA. Z pewnością jest to jedna z legalnych i z punktu finansowego przyjemnych alternatyw odpowiadających na pytanie gdzie oglądać Montreal WTA i Igę Świątek. Kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji w Fortunie.

Gdzie obejrzeć w TV

Gdzie obejrzeć i o której mecz Iga Świątek vs Danielle Collins?

Mecz Polki z pewnością będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 2 lub wspomnianej wyżej aplikacji mobilnej Fortuny.

Natomiast kiedy i o której zagra Iga Świątek? Liderka światowego rankingu zmierzy się teraz w ćwierćfinale turnieju z Danielle Collins. Wiadomo, że Polka rozegra swój mecz w piątek, 11 sierpnia. Iga Świątek wyjdzie na kort z Danielle Collins o godzinie 21:00.