Poważna kontuzja Edera Militao, w Madrycie robi się szpital

13.08.2023

Eder Militao w meczu 1. kolejki La Liga doznał kontuzji. Jak potwierdził sam Carlo Ancelotti, nie można wykluczyć nawet zerwanego więzadła, który oznaczałoby bardzo długą przerwę.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Zwycięstwo okupione kontuzją

Real Madryt pokazał się z bardzo dobrej strony w pierwszym La Liga. Królewscy pewnie pokonali Athletic Bilbao 2:0 po bramkach Rodrygo i Bellinghama. Dla Anglika był to debiut w oficjalnym meczu Realu Madryt. Wynik spotkania przyćmiła jednak kontuzja Edera Militao. Brazylijczyk w 50. minucie został zmieniony przez Antonio Rudigera.