Okiem kibica: ceny na polskich stadionach #4 – Lech Poznań

20.08.2023
Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia, 2023 o 09:54

Ekstraklasa trwa w najlepsze, a w obecny weekend odbywa się piąta kolejka polskiej ligi. W cotygodniowej serii „okiem kibica”, pod lupę weźmiemy jeden z najlepszych klubów w Polsce. Tym razem przyjrzymy się Lechowi Poznań!

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Okiem kibica: Lech Poznań – ceny biletów i karnetów

Wybierając się na mecz Lech Poznań należy przygotować się na wydatek około 70 złotych. Wszystko zależy jednak od miejsca, które wybierzemy na stadionie. Najdroższe normalne wejściówki kosztują 140 złotych, a najtańsze 50 złotych. Ile więc wynoszą karnety? Za nie trzeba zapłacić 880 zł albo 630 zł.

Ceny karnetów wszystkich polskich klubów znajdziesz w tym artykule.

Okiem kibica: Lech Poznań – ceny koszulek

Koszulka klubowa to obowiązkowy element każdego kibica. Ile trzeba zapłacić za trykot Lech Poznań. Za domową i wyjazdową koszulkę Kolejorza trzeba wydać 349 złotych. Jest możliwość personalizacji. Za wybranie numeru i nazwiska piłkarza, należy dopłacić 30 złotych, za to wybranie własnej kombinacji to koszt 45 złotych. Za różne patche trzeba dopłacić 10 – 15 złotych.

Lech koszulka

Okiem kibica: Lech Poznań – ceny gadżetów

Poza koszulkami w sklepach klubowych można kupić sporo gadżetów z logiem ulubionej drużyny. Kluby często prezentują oryginalne towary. Oto jak prezentują się ceny najciekawszych pozycji ze sklepu klubowego Lecha Poznań:

  • Maskotka Koziołek 59,90 zł
  • Zegarek sportowy 169 zł
  • Zegarek Astorin Lech Poznań 1290 zł
  • Monopoly Lech Poznań 169,90 zł
  • Fotel Lech Poznań 990,90 zł
  • Perfumy męskie 69,90 zł
  • Puzzle 3D stadion – 89,90 zł

Gra Monopoly Retro

Zegarek AZTORIN LECH POZNAŃ SPORT

Fotel KKS Lech Poznań

Okiem kibica: Lech Poznań – ceny gastronomii na stadionie

Na meczu nie może oczywiście zabraknąć przekąsek oraz napojów. Fani na meczach Lecha Poznań mają kilka propozycji do wyboru. Dzięki uprzejmości kibiców poznaliśmy ceny produktów. Za piwo należy zapłacić 10 złotych, za to kiełbasa w bułce kosztuje 18 złotych.

Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi artykułami z cyklu „okiem kibica”:

Fot. Pressfocus