Ile kosztuje wyjazd do Kopenhagi na mecz z Rakowem?

22.08.2023

Kibice wspierają swoje drużyny nie tylko podczas meczów domowych, ale także podczas spotkań wyjazdowych. Ile kosztowałby wyjazd na mecz Rakowa do Kopenhagi?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gol Rakowa promocja

Ile kosztuje wyjazd do Kopenhagi na rewanżowy mecz z Rakowem?

Ceny biletów na mecz

Stadion w Kopenhadze pomieści ponad 30 tysięcy kibiców, a bilety trafiły do otwartej puli 19 września. Za bilet normalny należy zapłacić od 120 koron do 595 koron (72 – 357 złotych). Przyjmijmy więc, że za bilet dla jednej osoby zapłacimy około 120 złotych.

Ceny lotów do Kopenhagi

Ceny lotów zmieniają się bardzo szybko, dlatego podajemy dane na 22 sierpnia. Lot liniami Wizzair w dniu meczu z najpopularniejszego lotniska w Polsce – lotniska Chopina, kosztuje w obie strony około 970 złotych, bez względu na to, czy wylot planowany jest na poniedziałek, czy na środę. Lot liniami Ryanair z Gdańska wychodzi kwotowo bardzo podobnie. Za transfer należy doliczyć dodatkowe 30 złotych.

Ceny noclegów

Ceny noclegów są bardzo różne, a wszystko zależy od standardu pokoju. Miejsca z prywatną łazienką zaczynają się od około 600 złotych na dobę, policzmy więc, że nocleg kosztuje około 600 złotych.

Podsumowanie

Ile wynosi zatem koszt wyjazdu na mecz Rakowa do Kopenhagi? Na 22 sierpnia oscyluje w granicach 1200 złotych za osobę. Koszty rzecz jasna wzrastają, jeżeli ktoś chciałby dłużej zatrzymać się w stolicy Danii.