Okiem kibica: ceny na polskich stadionach #5 – Śląsk Wrocław

27.08.2023
Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia, 2023 o 09:54

Trwa szósta kolejka Ekstraklasy, a my nie zatrzymujemy się z naszym cyklem. W cotygodniowej serii „okiem kibica”, pod lupę weźmiemy zespół, które ostatnie kilka sezonów ma nieudane. Tym razem przyjrzymy się Śląskowi Wrocław!

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Okiem kibica: Śląsk Wrocław – ceny biletów i karnetów

Wybierając się na mecz Śląska Wrocław należy przygotować się na wydatek około 40 złotych. Wiele zależy od tego, w jakim czasie zakupiony został bilet i na jaką trybunę. Najtańsze normalne bilety można zakupić w sprzedaży online za 25 złotych na trybunę B i D. Najdroższe są wejściówki VIP. Za taki bilet w dniu meczowym na topowe spotkania można zapłacić aż 780 złotych. Ile więc wynoszą karnety? Za nie trzeba zapłacić od 350 zł do 635 złotych.

Ceny karnetów wszystkich polskich klubów znajdziesz w tym artykule.

Okiem kibica: Śląsk Wrocław – ceny koszulek

Koszulka klubowa to obowiązkowy element każdego kibica. Ile trzeba zapłacić za trykot Śląska Wrocław. Za domową i wyjazdową koszulkę Śląska trzeba wydać 249 złotych. Jest możliwość personalizacji. Za wybranie numeru i nazwiska piłkarza, należy dopłacić 40 złotych. Dostępne są także naszywki sponsorów i patche. Za koszulkę w najlepszej wersji ze wszystkimi dodatkami należy zapłacić 354 złote.

Okiem kibica: Śląsk Wrocław – ceny gadżetów

Poza koszulkami w sklepach klubowych można kupić sporo gadżetów z logiem ulubionej drużyny. Kluby często prezentują oryginalne towary. Oto jak prezentują się ceny najciekawszych pozycji ze sklepu klubowego Śląska Wrocław:

  • Kubek termiczny 89 zł
  • Bluza strójka retro 249 zł
  • Piersiówka 49 zł
  • Pasek skórzany 99 zł
  • Szalik herb 40 zł
  • Koszulka WKS herb 69 zł

Fot. sklep.slaskwroclaw.pl

Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi artykułami z cyklu „okiem kibica”:

Fot. Pressfocus