Jak na kapitana przystało, kapitalny gest Hendersona na święta
27.12.2018

“Święta, święta i po świętach” – czekanie na nie dłuży się niesamowicie, a kiedy przychodzą, kończą się nie wiedzieć kiedy. Mimo tego ich urok i magia potrafią sprawić, że niektórzy nie zapominają o nich przez długi czas. Tak z pewnością będzie z młodymi kibicami Liverpoolu, którym kapitan ich ulubionej drużyny sprawił wyjątkowy prezent.

Jordan Henderson w niedzielę poprzedzającą święta zorganizował wigilię dla niepełnosprawnych oraz żyjących w złych warunkach dzieci. 28-latek opłacił pomieszczenia na Anfield, jedzenie i picie, a w organizację wszystkiego “wkręcił” także Adama Lallanę.

Jakby tego było mało, każdy z dzieciaków dostał prezent. Henderson wykazał się gestem – prezenty do najtańszych nie należały, a starsze dzieci dostały nawet… iPady. Swoim zachwytem podzieliła się jedna z osób, które pracowały na przyjęciu.

Być może Henderson na boisku nie zachwyca, być może od kapitana można by wymagać bycia prawdziwą gwiazdą. Opaska na ramieniu to jednak coś więcej, a takimi inicjatywami jak ta sprzed paru dni Henderson udowadnia, że nosi ją nieprzypadkowo. Świetnie, że dzieci, których codzienne życie nie jest kolorowe, mogły spotkać się z idolami, porobić sobie zdjęcia, a na dodatek dostać upominki. Chapeau bas, panie Jordanie!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!