Jacek Góralski chętny aby sprawdzić się w oktagonie

06.09.2023

W ostatnim czasie głośno jest o Jacku Góralskim. Niedawno piłkarz reprezentacji Polski zmienił barwy klubowe. Teraz w programie ”KS Poranek” na kanele ”Kanał Sportowy” na Youtube powiedział, że chętnie sprawdziłby się w walce w oktagonie.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Jacek Góralski zawalczy w MMA?

Tego lata Jacek Góralski rozwiązał swój kontrakt z VfL Bochum. Następnie pomocnik podpisał kontrakt z III ligową Wieczystą Kraków. Niewykluczone, że jest to koniec przygody z poważną piłką Góralskiego, o czym pisaliśmy wcześniej. 30-latek był ostatnio gościem w programie ”KS Poranek”, gdzie został zapytany czy przyjąłby ofertę walki w oktagonie. 21-krotny reprezentant Polski odpowiedział, że chętnie skorzystałby z propozycji gdyby taka nadeszła. ,,Czas pokaże. Jeśli będzie okazja, to na pewno wystąpię u Sławka Peszki i pokaże się z dobrej strony”skomentował Jacek Góralski.

Inni reprezentanci którzy spróbowali swoich sił w oktagonie

Od kilku lat coraz bardziej popularne stają się Freakowe gale. Ambasadorem jednej z takich federacji, CLOUT MMA jest Sławomir Peszko. Dla organizacji CLOUT zawalczył Tomasz Hajto, który zmierzył się z byłym siatkarzem, Zbigniewem Bartmanem. Emerytowany piłkarz odniósł porażkę w tym pojedynku. Lepiej w oktagonie radzi sobie inny były reprezentant Polski, Piotr Świerczewski. 51-latek może pochwalić się dwoma zwycięstwami. W pierwszym pojedynku wygrał z Grzegorzem Chmielewskim przez decyzje sędziów.

W ostatniej walce Świerczewski pokonał Dariusza Kaźmierczuka, który za sprawą kopnięć byłego piłkarza, nie był wstanie wyjść do drugiej rundy. Oprócz Świerczewskiego i Hajto swoją gotowość do walki zgłasza dawny piłkarz Legii Warszawa, Jakub Kosecki. Piłkarz KTS Weszło oglądał ostatnio na żywo galę FAME MMA. 33-latka na pojedynek po swojej walce wyzwał zawodnik FAME, Filipek.

Fot. PressFocus