Grzegorz Krychowiak zakończył karierę reprezentacyjną

26.09.2023

Wtorek będzie smutnym dniem dla kibiców reprezentacji Polski. Zakończenie swojej kariery reprezentacyjnej ogłosił Grzegorz Krychowiak. Choć w ostatnich latach nie był w najwyższej dyspozycji, to pomocnik z pewnością zasłużył na podziękowania.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Grzegorz Krychowiak nie zagra już dla reprezentacji Polski

Grzegorz Krychowiak za pośrednictwem swojego Instagrama ogłosił bardzo ważną decyzję. Polski pomocnik zakończył karierę reprezentacyjną. Choć w ostatnich latach Grzegorz Krychowiak nie był w najlepszej dyspozycji, to nigdy nie można było mu odmówić walki i zaangażowania. Pomocnik pozytywnie wpisał się do kart historii i będzie dobrze wspominany. Pozostaje jedynie podziękować Krychowiakowi za dumne reprezentowanie naszego kraju.

W oświadczeniu napisał: „Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach!”