Oficjalne składy na mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław

26.09.2023

We wtorkowy wieczór Jagiellonia Białystok oraz Śląsk Wrocław rozegrają swój pierwszy mecz w Pucharze Polski. Drużyna z Wrocławia uda się do Białegostoku, aby stanąć w szranki z Dumą Podlasia. Trenerzy obydwu ekip odkryli karty i znane są wyjściowe składy ekip. Sprawdź kto zagra w spotkaniu, Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (26.09, 21:00) – oficjalne składy na mecz

Jagiellonia Białystok: Abramowicz – Sacek, Stojinović, Dieguez, Nastić, Kupisz, Nene, Kubicki, Hansen, Imaz, Pululu

Śląsk Wrocław: Trelowski – Paluszek, Borthwick-Jackson, Petkov, Zohore, Olsen, Nahuel, Żukowski, Łukasik, Konczkowski, Rzuchowski

Jagiellonia Białystok przystępuje do meczu ze Śląskiem Wrocław po remisie 2:2 z ŁKS-em Łódź. Podopieczni Adriana Siemienieca dobrze weszli w sezon. Duma Podlasia zajmuje obecnie czwarte miejsce w PKO BP Ekstraklasie, po 8. rozegranych kolejkach. Drużyna z Białegostoku zanotowała jak do tej pory 5 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki. Portal Transfermarkt wycenia drużynę Jagiellonii na ponad 11 mln euro.

Śląsk Wrocław w ostatnim meczu pokonał Piast Gliwice 1:0. Wojskowi po zeszłym słabym sezonie są niespodziewanym liderem polskiej ligi. Drużyna Jacka Magiery po dziewięciu rozegranych grach ma na swoim koncie 6 wygranych, 1 remis i 2 porażki. Portal Transfermarkt oszacował wartość zespołu z Wrocławia na nieco ponad 10 mln euro.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (26.09, 21:00) – niezbędne informacje

Trudno wskazać faworyta wtorkowego meczu. Zespół z Jagiellonii gra przed własną publicznością. Śląsk Wrocław z kolei dobrze wszedł w obecny sezon i zajmuje pozycję lidera w PKO BP Ekstraklasie. Obydwie drużyny na pewno nie chcą odpaść w pierwszym meczu w Pucharze Polski i zrobią wszystko aby pokonać swojego przeciwnika. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport. Mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław rozpocznie się 26 września o godzinie 21:00. Sprawdź ofertę Betfan na ten mecz.