Poznaliśmy powołania na najbliższe mecze reprezentacji Polski

06.10.2023

Trener reprezentacji Polski, Michał Probierz ogłosił powołania na najbliższe mecze Biało-Czerwonych z Wyspami Owczymi oraz Albanią. Sprawdź kto otrzyma szanse gry w zbliżających się spotkaniach.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Powołania Michała Probierza na mecze reprezentacji Polski

Poznaliśmy piłkarzy jakich powołał Michał Probierz na swoje pierwsze zgrupowanie w roli selekcjonera reprezentacji Polski. 12 października Polacy zmierzą się z Wyspami Owczymi. Trzy dni później Biało-Czerwoni rozegrają spotkanie z Mołdawią. Przed naszą kadrą narodową trudne zadanie, jeżeli chcą awansować na EURO 2024. Polska zajmuje w swojej grupie czwarte miejsce. Do końca eliminacji pozostały trzy mecze. Oto jak prezentuje się skład reprezentacji na najbliższe zgrupowanie.

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Bartłomiej Drągowski, Łukasz Skorupski.

Obrońcy: Matty Cash, Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Patryk Peda, Tymoteusz Puchacz, Sebastian Walukiewicz, Mateusz Wieteska.

Pomocnicy: Sebastian Szymański, Kamil Grosicki, Piotr Zieliński, Patryk Dziczek, Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński, Jakub Piotrowski, Bartosz Slisz, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Paweł Wszołek, Filip Marchwiński

Napastnicy: Arkadiusz Milik, Karol Świderski, Adam Buksa.

Już niedługo Michał Probierz zadebiutuje na ławce trenerskiej jako selekcjoner

12 października Michał Probierz doczeka się swojego oficjalnego debiutu na ławce trenerskiej jako selekcjoner reprezentacji Polski. 51-latek zajął stanowisko szkoleniowca po Fernando Santosie, który po porażce z Albanią 0:2 został zwolniony z posady trenera Polaków. Przed przejęciem naszej reprezentacji, Michał Probierz trenował młodzieżową drużynę Polaków do lat 21. Młodzieżową kadrę, były trener Jagiellonii Białystok poprowadził w dziesięciu meczach, co przełożyło się na pięć zwycięstw, trzy remisy i dwie porażki. Mecz z Wyspami Owczymi rozegrany zostanie na wyjeździe. Początek spotkania o godzinie 20:45. Z kolei mecz z Albanią, Polacy zagrają na PGE Narodowym. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi również o godzinie 20:45.