Debata TVP – zakłady bukmacherskie, największe pewniaki

09.10.2023

W poniedziałek odbędzie się debata TVP. U polskiego legalnego bukmachera BETFAN można obstawiać co takiego się na niej wydarzy. Jakie są największe pewniaki?

Debata TVP – gdzie obstawiać i największe pewniaki

Debata TVP odbędzie się w poniedziałek 0 18:30 i będzie ją można obejrzeć na TVP 1, TVP INFO i TVP Polonia. BETFAN pozwolił telewidzom urozmaicić nieco debatę. Mają oni możliwość obstawienia zdarzeń, które będą miały miejsce podczas niej. Gracze bez konta mogą zgarnąć 100 złotych bonusu powitalnego za to, że Donald Tusk powie imię „Jarosław”. Wystarczy zarejestrować się z kodem GRAMGRUBO i spełnić warunki promocji.

debata zakłady

Aby zobaczyć pełną ofertę BETFAN kliknij na zdjęcie z ofertą.

Największym pewniakiem według analityków BETFAN jest to, że ktoś przerwie Donaldowi Tuskowi wypowiedź. Kurs na takie wydarzenie to 1.15. Kolejne wydarzenia mają kurs 1.25. Według analityków BETFAN bardzo prawdopodobne jest to, że w debacie będzie poruszona kwestia aborcji i zostanie wypowiedziane słowo zdrajcy. Podium zamyka kurs 1.30. Został wystawiony na to, że podczas debaty zostanie wymieniony tytuł filmu którego mało kto oglądał, ale każdy wyrobił sobie o nim opinię – zielona granica.