Procentowe szanse Polski na wygraną z Wyspami Owczymi

11.10.2023

W czwartek 12 października Wyspy Owcze podejmować będzie Polskę. Nasza kadra ma trudny okres i już w Warszawie Fererzy sprawili naszej kadrze wiele kłopotów. Jakie są procentowe szanse na wygraną Polski w meczu z Wyspami Owczymi?

Futbolnews baner FB

Jakie są procentowe szanse Polski na wygraną z Wyspami Owczymi?

Reprezentacja Polski jest już na Wyspach Owczych, gdzie w czwartek stoczy pojedynek z tamtejszą reprezentacją. Fererzy sprawili nam ogromne trudności w Warszawie i gdyby nie rzut karny to moglibyśmy stracić punkty.

Bukmacherzy wystawili już kursy na ten mecz. Kurs na zwycięstwo Polski wynosi 1.33. Stawiając zatem 100 złotych na Polskę, można wygrać w przypadku korzystnego wyniku 117 złotych. Szanse Polaków na zwycięstwo to według bukmacherów około 75 %.

Promocja na mecz Wyspy Owcze – Polska

BETFAN przygotował specjalną promocję z okazji meczu Wyspy Owcze – Polska.

W BETFAN nowi gracze otrzymają 300 złotych, jeżeli komentator użyje zwrotu „brakuje Lewego” lub innego sformułowania nawiązującego do jego odczuwalnej nieobecności. Wystarczy założyć konto u polskiego legalnego bukmachera z kodem GRAMGRUBO i spełnić specjalne warunki. Szczegóły promocji poniżej. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych promocji na mecz Wyspy Owcze – Polska.

brakuje lewego baner

Fot. Pressfocus