Jaki jest dla nas najlepszy wynik meczu Albania – Czechy?

12.10.2023

Niestety to już jest ten moment, kiedy musimy oglądać się także na wyniki rywali. Arcyważny będzie dla Polaków mecz Albanii z Czechami. Przy najlepszym scenariuszu, jeszcze wszystko będzie w naszych rękach.

Futbolnews baner FB

Najlepszy wynik dla Polaków w meczu Albania – Czechy

Niedawno pisaliśmy o tym co musi się stać, aby Polska awansowała na Euro 2024 ścieżką eliminacyjną. Łatwa grupa stała się bolączką naszych reprezentantów i po kilku spotkaniach trzeba było wyliczyć czy wciąż mamy matematyczne szanse na awans.

Spotkanie Albanii z Czechami będzie kluczowe do tego, aby utrzymać realne szanse na awans. Tak naprawdę tylko jeden scenariusz pozwoli nam jeszcze myśleć o uniknięciu gry w barażach i nawet mielibyśmy wszystko w swoich rękach. Albania musi wygrać z Czechami. Jeżeli Polacy nie stracą wówczas punktów w starciu z Mołdawią czy Wyspami Owczymi, to w listopadzie zagrają z Czechami mecz o awans na Euro 2024.

Remis Albanii z Czechami skutkowałby tym, że Polska musiałaby wysoko pokonać Czechów. Najgorszym scenariuszem na ten mecz będzie za to porażka Albanii.

Promocja na mecz Wyspy Owcze – Polska

BETFAN przygotował specjalną promocję z okazji meczu Wyspy Owcze – Polska.

W BETFAN nowi gracze otrzymają 300 złotych, jeżeli komentator użyje zwrotu „brakuje Lewego” lub innego sformułowania nawiązującego do jego odczuwalnej nieobecności. Wystarczy założyć konto u polskiego legalnego bukmachera z kodem GRAMGRUBO i spełnić specjalne warunki. Szczegóły promocji poniżej. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych promocji na mecz Wyspy Owcze – Polska.

brakuje lewego baner

Fot. Pressfocus