Wybryk Wayne’a Rooneya. Anglik został w grudniu aresztowany!

07.01.2019

Wayne Rooney na piłkarską emeryturę wybrał amerykańskie MLS, a dokładnie DC United. Przerwa w rozgrywkach powoduje, że Anglik ma od połowy listopada czas, by zwiedzać i odwiedzać różne miejsca na świecie. Jak poinformowały w ostatnim czasie media, były piłkarz Manchesteru United z powodu swojego zachowania, przeżył niedawno bardzo nieprzyjemną sytuację. 

Po tym jak Wayne Rooney dołączył do zespołu, wyniki DC United znacznie się poprawiły. Klub zajął ostatecznie czwarte miejsce w lidze, gwarantując tym sobie grę w 1/8 finału Play-Off. Drużyna angielskiego napastnika przegrała jednak starcie z Columbus Crew, kończąc tym samym rozgrywki w 2018 roku.

Wolny czas, Wayne Rooney przeznacza na różne wyjazdy. Anglik był m.in. gościem wyścigu Formuły E w Arabii Saudyjskiej. Po powrocie z tej imprezy, napastnik został zatrzymany na lotnisku w Waszyngton-Dulles. Powód? Niewłaściwe zachowanie po spożyciu alkoholu oraz przeklinanie. Rooney szybko załatwił całą sprawę, wpłacając grzywnę w postaci 25 dolarów oraz 91 dolarów kosztów dodatkowych.

Oto słowa rzecznika prasowego zawodnika w związku z całą sytuacją – Wayne’a Rooneya zatrzymano i aresztowano na lotnisku w Dulles po długim locie z Arabii Saudyjskiej. Podczas lotu, Wayne zażył przepisaną ilość tabletek nasennych, zmieszanych z pewną ilością alkoholu. W konsekwencji, po wylądowaniu był zdezorientowany. Policjant aresztował Rooneya za drobne wykroczenie. 

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO