Papszun łączony z Czechami, trener skomentował doniesienia

17.10.2023

W poniedziałek pojawiły się informacje, że Marek Papszun łączony jest z reprezentacją Czech. Nie tylko nasza kadra ma się słabo, ale także nasi południowi sąsiedzi. Były trener Rakowa skomentował doniesienia.

Futbolnews baner FB

Papszun zostanie trenerem reprezentacji Czech?

Marek Papszun był jednym z faworytów opinii publicznej do objęcia posady szkoleniowca naszej kadry. Wybór padł jednak na Michała Probierza, dlatego Papszun wciąż pozostaje bez pracy.

Byłym trenerem Rakowa Częstochowa zainteresowały się Czechy, które także mają kryzys, choć nie tak głęboki jak my. Nasi sąsiedzi prawdopodobnie awansują na Euro 2024, ale jest to bardziej zasługa słabej dyspozycji Polski niż dobrej gry Czechów. Nasi sąsiedzi zaczęli zatem rozglądać się za nowym szkoleniowcem, a jednym z kandydatów ma być Marek Papszun.

Trener skomentował doniesienia dziennikarskie, odpowiadając na pytanie o objęcie reprezentacji Czech: „Trudne pytanie. Jestem nim zaskoczony. Nie wiem, nie mogę nic powiedzieć, bo taki temat się nie pojawił. Należy rozważyć każdą ofertę, obecnie nie mam kontraktu, śledzę rozwój sytuacji, ale taki temat nie jest omawiany, w związku z czym pytanie jest bezpodstawne.”

Fot. Pressfocus