Dobra forma Spurs przed startem NBA

25.10.2023

Ruszyła najlepsza koszykarska liga na świecie – NBA. 26 października w nocy swój mecz zagra San Antonio Spurs, gzie jest Polak – Jeremy Sochan. Drużyna dobrze spisywała się przed sezonem i wygrała większość spotkań.

Futbolnews baner FB

Spurs przed sezonem z większością zwycięstw

San Antonio Spurs 26 października rozpocznie sezon w NBA. Pierwszym przeciwnikiem tego zespołu będzie Dallas Mavericks. Zespół Sochana co prawda nie jest faworytom, ale kibice liczą na sprawienie niespodzianki, tym bardziej że San Antonio Spurs przed sezonem pokazało się z pozytywnej strony. Wygrał większość rozegranych spotkań, pokonując między innymi Golden State Warriors.

Gdzie obejrzeć mecze Spurs i Sochana w NBA?

Dobrą wiadomością dla kibiców jest to, że mecze NBA, a w nich te gdzie gra San Antonio Spurs można obejrzeć na Canal+ Sport. To właśnie tam można podziwiać akcje Sochana w najlepszej lidze na świecie.

Kiedy i o której San Antonio Spurs zagra z Dallas Mavericks?

San Antonio Spurs zagra z Dallas Mavericks 26 października o 3:30.

200 złotych za minimum 5 punktów Sochana z Dallas – promocja

Sochan baner

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 25 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz San Antonio Spurs – Dallas Mavericks (kupon musi zostać rozliczony do 26.10, godz. 09:00)
  4. Jeśli Jeremy Sochan zdobędzie min. 5 punktów w meczu z Dallas, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł
  5. Freebetem grasz jak chcesz

Fot. Pressfocus