Kibice szykują specjalne powitanie dla Donnarummy

07.11.2023

Mecz rozgrywane na San Siro w ostatnich tygodniach to spotkania powrotów. Najpierw kibice Interu mogli ponownie zobaczyć w akcji Lukaku, a niedługo na stadionie fani Rossonerich będą mogli ujrzeć Donnarummę. Przygotowali dla swojego byłego bramkarza specjalne powitanie.

Futbolnews baner FB

Powroty na San Siro

Stadion w Mediolanie gościł niedawno Romelu Lukaku, który w nieprzyjaznych okolicznościach rozstał się z Interem. Kibice Nerazzurrich przygotowali specjalne powitanie dla Belga. Rozdawane były gwizdki, a na telefon były ściągane aplikacje, dzięki którym można było emitować dźwięk gwizdka. Zdeprymowało to nową gwiazdę Romy, która była w starciu bezradna.

Sztuczne pieniądze dla Donnarummy

Powitanie dla swojego byłego bramkarza – Donnarummy, przygotowali także kibice Milanu. Golkiper odszedł kilka sezonów temu do PSG, a fani wciąż nie wybaczyli wychowankowi. We wtorek mistrz Francji przyjedzie na San Siro, gdzie zmierzy się z Milanem. Według doniesień mediów, kibice na powitanie Donnarummy zamówili wiele sztucznych banknotów. Po transferze bramkarz nazywany był przez fanów Milanu prześmiewczo Dollarumma.