F1

F1: GP Brazylii 2023 wyścig – gdzie obejrzeć i o której?

05.11.2023

W niedzielę odbędzie się wyścig o GP Brazylii. Kierowcy będą rywalizować na Interlagos, a sprint udowodnił, że powinniśmy spodziewać się wielu manewrów wyprzedzania. Sprawdź o której godzinie zacznie się wyścig o GP Brazylii 2023 i gdzie będzie można go obejrzeć.

Futbolnews baner FB

Gdzie obejrzeć wyścig o GP Brazylii 2023. Transmisja w TV

Wyścig o GP Brazylii 2023 będzie można obejrzeć na ViaplayF1 TV Pro. Są to jedyne platformy streamingowe w Polsce, które oferują nam szeroki dostęp do wszystkich sesji Formuły 1.

Kiedy i o której wyścig o GP Brazylii 2023?

Z racji różnic stref czasowych, wyścig o GP Brazylii 2023 odbędzie się pod wieczór. Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowane jest na 18:00.

Co jest lepsze do oglądania F1: Viaplay czy F1 TV Pro?

Viaplay i F1 TV Pro mają swoje wady i zalety. Z pewnością abonament w Viaplay jest droższy, ale pozwala oglądać nie tylko F1 i inne serie wyścigowe, ale także zmagania piłkarskie, między innymi Premier League, Bundesligę czy Ligę Europy i Ligę Konferencji, ale także wiele innych sportów. Ponadto w Viaplay można obejrzeć wyścig z polskim komentarzem i przed sesjami obejrzeć polskie studio.

F1 TV Pro jest tańszą alternatywą, która poza wyścigami F1 pozwala śledzić także inne serie wyścigowe. Osobiście preferuję F1 TV Pro, które w trakcie wyścigu daje nam możliwość śledzenia rywalizacji nie tylko z kamery głównej, ale także z kamery kokpitu każdego kierowcy. Można wówczas wysłuchać wszystkich jego komunikatów z inżynierem wyścigowym. Ponadto na bieżąco możemy śledzić różne statystyki, jak między innymi czasy okrążeń. Wadą jest brak języka polskiego, gdyż jest to ogólnoświatowa platforma, a więc F1 TV Pro będzie działać nawet na wakacjach za granicą, natomiast Viaplay można obejrzeć tylko w Polsce.

Gdzie obstawiać F1 i wyścig o GP Brazylii 2023

Polski legalny bukmacher BETFAN daje możliwość obstawienia wszystkich sesji F1, a w nich znajdzie się oczywiście F1. Gracz znajdą szeroką ofertę na zawodników, H2H, a także zakładów specjalnych. Sprawdź jakie zakłady i kursy przygotował BETFAN na wyścig F1 o GP Brazylii.

Specjalna oferta na GP Brazylii – 200 zł za wyjazd Safety car w wyścigu

Safety car promocja

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 25 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na wyścig o GP Brazylii (Łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 05.11, godz. 23:59)
  4. Jeśli samochód bezpieczeństwa wyjedzie na tor w trakcie wyścigu, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł!
  5. Freebet grasz jak chcesz!