Obawy Mauricio Pochettino – “To może być dla nas wielki problem”
14.01.2019

Bohaterem wczorajszego starcia Premier League został David de Gea. Hiszpański bramkarz niejednokrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki. Brak zdobytego punktu w rywalizacji z “Czerwonymi Diabłami” to nie jedyny problem Mauricio Pochettino. Argentyńczyk może stracić na pewien okres swojego najlepszego zawodnika. 

Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, Harry Kane próbując odebrać futbolówkę zmierzył się z dwoma piłkarzami Manchesteru United. Anglik od razu upadł na murawę, jednakże sędzia spotkania, Mike Dean nie zauważył w tej sytuacji przewinienia. Piłkarz Tottenhamu przez dłuższy czas nie mógł podnieść się z boiska. Koledze z drużyny pomógł Fernando Llorente.

Kibice “Kogutów” od razu zaczęli martwić się o zdrowie swojego najistotniejszego zawodnika. Mauricio Pochettino tuż po spotkaniu wypowiedział się na temat sytuacji napastnika – Martwimy się o to, zobaczymy co pokażą poniedziałkowe badania. Mamy nadzieję, że nie jest to nic groźnego. Myślę, że w ostatniej akcji był oczywisty faul. Nie pamiętam kto, jednakże to było poważne kopnięcie. To był moment, kiedy skręcił kostkę. Liczymy na to, że nie jest poważny uraz, jeśli jednak będzie inaczej, to mamy wielki problem. 

W pierwszej połowie meczu z boiska musiał zejść Moussa Sisssoko, który ewidentnie zgłosił problemy mięśniowe. Dla Tottenhamu ewentualne kontuzje tych piłkarzy mogą być bardzo dotkliwie. Z drużyną na jakiś czas żegna się Son Heung-min, który wyrusza na Puchar Azji.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO