Oficjalne składy na mecz Polska – Czechy

17.11.2023

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski rozegra swój ostatni mecz w ramach eliminacji EURO 2024. Tym razem Biało-Czerwoni zagrają z Czechami. W pierwszych dwóch spotkaniach Michała Probierza na stanowisku selekcjonera, Polacy mogą mieć mieszane uczucia. Nasza kadra narodowa zgubiła punkty z Mołdawią, przez co zmalały nasze szanse na awans na Euro 2024. Nasza kadra narodowa musi powalczyć o komplet punktów oraz liczyć na korzystne wyniki w innych meczach, jeżeli chce zakwalifikować się do turnieju. Trenerzy obydwu drużyn odkryli karty i znane są wyjściowe składy ekip. Sprawdź kto zagra w spotkaniu, Polska – Czechy.

Futbolnews baner FB

Polska – Czechy (17.11, 20:45) – oficjalne składy na mecz

Polska: Szczęsny – Bednarek, Bochniewicz, Kiwior, Frankowski, Slisz, Piotrowski, Szymański, Zalewski, Świderski, Lewandowski

Czechy: Stanek – Holes, Brabec, Zima, Doudera, Soucek, Sadilek, Coufal, Provod, Kuchta, Chytil
Polka przystąpi do meczu z Czechami po remisie z Mołdawią. Biało-Czerwoni zajmują trzecie miejsce w grupie eliminacji Euro 2024 z dziesięcioma punktami na koncie. Mecz z reprezentacją Czech, będzie ostatnim dla naszej kadry narodowej podczas kwalifikacji do turnieju.

Czechy zajmują drugą pozycję z 11. punktami w dorobku. Wato zaznaczyć, że nasi sąsiedzi mają do rozegrania jeszcze dwa mecze i to oni mają większe szanse na awans.

Polska – Czechy (17.11, 20:45) – niezbędne informacje

Ciężko wskazać murowanego faworyta w piątkowym pojedynku. Na korzyść Biało-Czerwonych pozytywny skutek może mieć atut w postaci własnego boiska. Polacy rozegrają mecz przed własną publicznością na PGE Narodowym w Warszawie. Czesi zajmują jednak lepszą pozycję w grupie i to oni mogą rozdawać karty w spotkaniu. Piątek spotkanie będzie można obejrzeć na antenie TVP, TVP SPORT oraz POLSAT SPORT PREMIUM 1. Mecz Polska – Mołdawia rozpocznie się 17 listopada o godzinie 20:45. Sprawdź dokładną analizę meczu Polska – Czechy.