Karuzelę transferową czas zacząć. Alvaro Morata zostanie napastnikiem Atletico Madryt!

20.01.2019

Biorąc pod uwagę doniesienia mediów z różnych krajów, podczas trwającego okna będzie świadkami prawdziwego domina. Niewykluczone, że aż czterech napastników zmieni w styczniu klub. Pierwszy z nich ma zmienić zespół już w najbliższych dniach.

Wielkie transakcje ma rozpocząć Alvaro Morata. Włoski dziennikarz Nicolo Schira poinformował w niedzielę, że uzgodniono już transfer zawodnika do Atletico Madryt. Klub z LaLiga pozyska 26-latka na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Jeśli Los Rojiblancos będą chcieli zatrzymać Hiszpana, to przedstawiciele Atletico muszą zapłacić po zakończonym sezonie około 55 milionów euro.

Zwolni się tym samym w Chelsea miejsce dla Gonzalo Higuaina. Los Argentyńczyka w Milanie również wydaje się przesądzony, gdyż Gennaro Gattuso nie wziął pod uwagę napastnika w kontekście wyboru szerokiego składu na stracie w Genui.

Piłkarz Juventusu, będący na wypożyczeniu w mediolańskim zespole nie może jednak jeszcze dołączyć do „The Blues” ze względu na brak finalizacji transferu Krzysztofa Piątką. Według wielu źródeł, rozmowy w sprawie przeprowadzki polskiego napastnika idą po myśli obu stron, a pełne porozumienie może zostać osiągnięte w ciągu najbliższych 48 godzin.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO