Lewandowski odejdzie z Barcelony już zimą?

06.12.2023

Maciej Iwański podał sensacyjne doniesienia. Według jego informacji transfer Roberta Lewandowskiego możliwy jest już zimą. Wszystko ma zależeć od potencjalnej oferty za Polaka.

Futbolnews baner FB

Robert Lewandowski zmieni zimą klub?

Maciej Iwański – znany polski dziennikarz, podał sensacyjne doniesienia. Według nich Robert Lewandowski może już zimą opuścić Barcelonę. Nie da się ukryć, że Polak nie jest w dobrej dyspozycji. Tak słabej formy Lewandowskiego nie było od lat. Już druga połowa poprzedniego sezonu nie była zbyt udana, ale jeszcze wtedy Polacy mieli nadzieję, że lekki uraz z którym przed długi czas grał Lewy był przyczyną gorszej dyspozycji. Wygląda jednak na to, że wiek dosięgnął naszego najlepszego piłkarza. Eksploatacja zawodników jest w ostatnich sezonach bardzo wysoka, a teraz szczególnie daje się we znaki Robertowi. W tym sezonie strzelił w lidze tylko siedem bramek.

Barcelona może sprzedać Robert Lewandowskiego zimą, ale jeśli pojawi się odpowiednia oferta za Polaka. Problemu z tym nie powinny mieć kluby z Arabii Saudyjskiej. Do tego do Barcelony ma przyjść zimą Vitor Roque – obiecujący Brazylijczyk.

Przypomnijmy, że kontrakt Roberta Lewandowskiego z Barceloną wygasa w czerwcu 2026 roku.