Toney jednak odejdzie zimą? Zaskakująca deklaracja

18.01.2024

Ivan Toney powtórzył, że ma nadzieję na grę dla „czołowego klubu”, przygotowując się do powrotu do piłki po ośmiomiesięcznej karze.

Thomas Frank się pomylił? Niespodziewane słowa Toneya

27-letni napastnik zdobył 32 bramki w 66 występach w Premier League dla Brentford. To sprawiło, że stał się łakomym kąskiem dla innych klubów Premier League. ESPN informowało wcześniej, że Arsenal i Chelsea są zainteresowani Anglikiem.

Thomas Frank powiedział w tym miesiącu, że Toney na pewno pozostanie w Brentford tej zimy. Stwierdził, że tylko „niewiarygodna cena” jest w stanie go przekonać. Piłkarz zakwestionował to w wywiadzie ze Sky Sports.

Nigdy nie można przewidzieć, kiedy nadejdzie właściwy czas na przeprowadzkę. Ale to oczywiste, że chcę grać dla czołowego klubu, który walczy o tytuły. Kto wie, czy to właśnie styczeń będzie odpowiednim momentem. Jakiś klub może przyjść i zapłacić odpowiednie pieniądze.

Ivan Toney: powrót po długiej przerwie

Toney był centralną postacią w Brentford od czasu podpisania kontraktu z Peterborough United w sierpniu 2020 roku za pięć milionów funtów. Anglik może powrócić do rywalizacji w sobotnim meczu z Nottingham Forest. W maju został skazany przez FA w związku z naruszeniem 232 przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich. Brentford zajmuje 16. miejsce w Premier League, trzy punkty nad strefą spadkową i jest bez zwycięstwa od 2 grudnia. Początkowo dobrze radziło sobie bez gwiazdy, ale z czasem zaczęło go jednak brakować.