Ben Mendy na urlopie w Hongkongu? Guardiola: “Ku*wa, szczęściarz z niego”
09.02.2019

Manchester City jeszcze nie tak dawno znajdował się pod ogromną presją i wydawało się, że o obronę tytułu będzie bardzo trudno. Ostatnie tygodnie przyniosły jednak obniżkę formy Liverpoolu, co pozwoliło odetchnąć ekipie “Citizens”. Nic więc dziwnego, że humory raczej dopisują.

Na konferencji przedniedzielnym meczem z Chelsea, Guardiola był pytany o przeróżne rzeczy, a jedną z nich był… Benjamin Mendy. Obrońca prześladowany kontuzjami po niezłym początku sezonu znów musiał pauzować, więc poza dochodzeniem do zdrowia wykorzystuje wolny czas jak może. Ostatnio Francuz dostał wolne i wybrał się do Barcelony…

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

O tym przynajmniej wiedział Pep Guardiola, który wyraźnie się zdziwił, kiedy jeden z dziennikarzy poinformował go, że jego zawodnik jest… w Hongkongu. – Wow, nie wiedziałem o tym. Ku*wa, szczęściarz z niego. Wcześniej powiedział: “Lecę na jeden dzień do Paryża”. W porządku, ale Hongkong jest bardzo daleko, więc sam nie wiem. Muszę zainstalować Instagram na swoim koncie, naprawdę nie wiem. (…) Wczoraj był w Barcelonie – powiedział wyraźnie rozbawiony i zarazem zaskoczony Guardiola.

Hiszpana z pewnością szybko uświadomiono, że na Instagramie można dowolnie ustawiać lokalizację. Ben Mendy w Hongkongu oczywiście nie był, po prostu – jak na króla social mediów przystało – postanowił trochę “pośmieszkować”. Kiedy o sprawie zrobiło się głośno, wyjaśnił ją w swoim stylu. – Tylko żartowałem ze swoim kierowcą Ubera, nie chcę problemów Pep.

Niektórzy wiedzą, że nadmiar wolnego czasu potrafi dziwnie wpłynąć na człowieka. Francuzowi życzymy więc powrotu do pełni zdrowia – mimo wszystko lepiej oglądać i doceniać to, co robi na murawie, a nie w Internecie.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO