Nadchodzi następca Bartosza Slisza w Legii

29.01.2024

Nadchodzi następca Bartosza Slisza w Legii. W mediach pojawiła się informacja jakoby Legia Warszawa znalazła następcę swojego wieloletniego zawodnika drugiej linii. Bartosz Slisz odszedł w zimowym oknie do MLS, konkretniej do Atlanty United. Legia z tego tytułu dostała ok. 3,2 mln euro. Teraz przyszedł czas na wypełnienie pozostawionej przez niego dziury w środku pola. Informację o piłkarzu z Kosowa podał portal Legia.Net

Nadchodzi następca Bartosza Slisza

Qendrim Zyba, bo o nim mowa, to piłkarz urodzony w 2001 roku, grający dla kosowskiego klubu Ballkani. To uczestnik dwóch edycji fazy grupowej Ligi Konferencji, a także obecny mistrz Kosowa. Ma on kosztować Legię 400 tysięcy euro. Porozumienie między klubami potwierdził prezes klubu z Kosowa.

Zyba nie tak dawno był łączony zarówno z Osijekiem, jak i Dinamem Zagrzeb, czyli hegemonem chorwackiej ligi. Temat ma zostać domknięty na początku przyszłego tygodnia. Chodzi o badania i podpisanie umowy. Sam piłkarz profilem jest bardzo zbliżony do reprezentanta Polski.

Według informacji specjalistów od piłki bałkańskiej, taki transfer to ruch niskiego ryzyka. Dotyczy piłkarza, który jest na fali i się  wyróżnia. Do tego ma europejskie doświadczenie w nogach, co też zwiększa jego atrakcyjność. Fani „Wojskowych” mogą być jednak zadowoleni – po początkowym zaniepokojeniu ws. nowej szóstki, nadchodzi następca Bartosza Slisza i jest to pewna informacja!

Fot. PressFocus