Problemy ofensywne Manchesteru United przed meczem z Chelsea. Kontuzje aż trzech zawodników!

14.02.2019

We wtorkowym spotkaniu z PSG, Manchester United borykał się z wieloma problemami. Największe dotyczyły oczywiście ofensywy, która w drugiej połowie meczu wyglądała wręcz fatalnie.

Zmiany Ole Gunnara Solskjaera na drugą odsłonę starcia z Paryżanami były oczywiście podyktowane kontuzjami Jessego Lingarda oraz Anthony’ego Martiala. Obaj skrzydłowi nabawili się urazu w czasie meczu i ich poniedziałkowy występ przeciwko Chelsea w Pucharze Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania.

To byłby ogromny cios dla Ole Gunnara Solskjaera, który w krajowym pucharze – po porażce z mistrzem Francji –  widzi jedyną szansę na zdobycie w tym sezonie jakiegokolwiek trofeum. Lingard oraz Martial za rządów Norwega są kluczowymi postaciami w zespole 45-letniego szkoleniowca. Jak wiele drużyna traci bez nich pokazało wtorkowe starcie, gdy po przerwie United w ofensywie niemalże nie istniało.

Jakby tego było mało, niepewny występu z „The Blues” jest także Alexis Sanchez. Chilijczyk we wtorek podczas rozgrzewki przy linii bocznej niespodziewanie zderzył się z…asystentem sędziego i upadł na murawę. 30-latek przez resztę meczu występował z bólem w okolicy kolana. Zważywszy jednak na ostatnią formę skrzydłowego – dla Solskjaera nie będzie to wielka strata.

Odbierz 20 zł za samą rejestrację!