FAME MMA 20: Don Kasjo – Boxdel – typy bukmacherskie

07.02.2024
Ostatnia aktualizacja 8 lutego, 2024 o 15:54
kurs 2.15
FAME MMA 20
Michał „Boxdel” Baron - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
1

Krótka przerwa od świata freak-fightów dobiega końca. Czas na kolejne grzmoty, nokauty i rozlew krwi. FAME wraca do największej hali w Polsce – gala numer 20 odbędzie się już 10 lutego o 19:30 w TAURON Arena Kraków! Wszystko poprzedzi FAME 20 Media Day, który będzie wstępem do wielkich sobotnich emocji. Warto wspomnieć, że będzie to jubileuszowa gala i federacja będzie obchodzić swoje piąte urodziny to włodarze zadbali, aby obsada była naprawdę mocna! Czeka nas aż 14 walk w tym TURNIEJU O PULĘ 2 000 000 PLN, co jest kompletną nowością! W CO-MAIN EVENCIE: Michał „Boxdel” Baron zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Poniżej znajdziecie nasze typy bukmacherskie i zapowiedź FAME MMA 20.

BETCLIC MA WYŁĄCZNOŚĆ NA OFERTĘ BUKMACHERSKĄ NA FAME MMA 20

💥 Specjalna promocja dla nowych graczy – zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 200 PLN 💥

  1. Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO ➡️ kliknij, żeby przejść do rejestracji
  2. Zagraj pierwszy zakład
  3. Wygrałeś? Gratulacje
  4. Przegrałeś? Dostajesz zwrot stawki do 200 PLN w postaci freebetu 🥳

Baner Fame MMA 20 - typy bukmacherskie

FAME MMA 20 – typy bukmacherskie

Oczywiście w pierwszej kolejności skupimy się na walce wieczoru: Boxdel kontra Don Kasjo. Rok 2023 nie był zbyt udany dla Don Kasjo, ponieważ stoczył dwie walki na Prime MMA i w obu przypadkach przegrał. Pierwszym rywalem był Dominik Zadora i dał prawdziwą lekcję boksu Kasjuszowi. Wygrał przede wszystkim doświadczeniem i szybkością. Każdą z rund Dominik zaczynał od potężnych ciosów, co podcinało skrzydła rywalowi, a pojedynek skończył się przed czasem. W październiku ubiegłego roku Don Kasjo zmierzył się z Pawłem Tyburskim, pseudonim „Księżniczka”, w formule boksu w małych rękawicach i będąc zdecydowanym faworytem przegrał. Paweł jednak od połowy pierwszej rundy mocno zaatakował i w sumie w ciągu dwóch rund dwukrotnie posłał Kasjusza na deski. Boxdel natomiast przeszedł przede wszystkim metamorfozę sylwetki i mówi, że mocno przepracował ostatnie miesiące, stale się rozwijając. Zgubienie kilogramów na pewno wpłynie na poprawę jego szybkości, ale także kondycji, a przypominam, że to jest rewanżowe starcie obu panów. Don Kasjo niestety trochę obalił swój mit „o wielkości” we freak-fightach i uważam, że zmotywowany Boxdel, który poczynił wiele dobrego od ostatniego pojedynku, będzie w stanie wygrać.

W drugiej walce Piotr „Szeli” Szeliga zmierzy się z Natanem „Bóg estetyki” Marconiem. O Natanie za dużo dobrego powiedzieć nie można w kwestii sportowej, bo każdy widział, jak się skończyły jego poprzednie walki. Mimo, że pokonał „Bagietę” to Piotrek to całkiem inna półka. Nawet walcząc jedną ręką, według mnie, wygra bez większych problemów. Wcześniejszych popisó „Boga estetyki” nawet nie można nazwać walkami, a rywale do zbyt wymagających nie należeli. „Szeli” stoczył naprawdę fajne walki i z mocnymi przeciwnikami, jak Norman Parke czy Michał Pasternak. Głowę ma twardą, co nieraz udowodnił i uważam, że tutaj skończy przed czasem.

Kupon FAME

Karta walk FAME MMA 20:

14. MAIN EVENT: FINAŁ TURNIEJU O PULĘ 2 000 000 PLN

13. CO-MAIN EVENT: Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński / K-1, rękawice bokserskie

12. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Marcin „Xayoo” Majkut / K-1, małe rękawice

——— Koniec drugiej tury turnieju ———

11. II WALKA TURNIEJOWA II TURY

10. I WALKA TURNIEJOWA II TURY

——— Start drugiej tury turnieju ———

9. Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński / K-1, małe rękawice

8. Natan „Szatan” Marcoń vs Piotr „Szeli” Szeliga / BOKS, małe rękawice

7. Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska / K-1, rękawice bokserskie

——— Koniec pierwszej tury turnieju ———

6. IV WALKA TURNIEJOWA I TURY

5. III WALKA TURNIEJOWA I TURY

4. II WALKA TURNIEJOWA I TURY

3. I WALKA TURNIEJOWA I TURY

2. Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke / MMA

1. Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik / BOKS, małe rękawice

Zapowiedź gali FAME MMA 20

Przede wszystkim nowością jest WIELKI TURNIEJ K-1 o 2 000 000 PLN, w którym wystąpi ośmiu najbardziej charakterystycznych zawodników z rodziny FAME! W pierwszej rundzie zobaczymy cztery walki, a zwycięzcy awansują do półfinału, czyli do drugiego etapu. Trzecia runda to już wielki finał dwóch najlepszych zawodników. Poza tym turniejem zobaczymy także ekstra pojedynki w oktagonie. Przede wszystkim rewanżowe starcie „Boxdela” z „Don Kasjo”, gdzie na ostatniej konferencji jeszcze zostało podkręcone przez obu zawodników. Michał przeszedł sporą metamorfozę swojej sylwetki i zapowiedział „nowego siebie”. Głośno jest także o debiutancie, byłym reprezentancie Polski w piłce nożnej, Jakubie Koseckim, który zawalczy z Łukaszem Tuszyńskim. Komplet widzów na trybunach hali w Krakowie zobaczy walkę Marty „Murcix” Błoch z Pauliną Kozłowską. Byłe członkinie projektu Dom Ekipy, pod którym podpisuje się Friz, spotkają się w okrągłej klatce i będzie to początek ich przygody ze sportami walki.

Gdzie obstawiać FAME MMA 20: Boxdel – Don Kasjo

Betclic posiada wyłączność na wystawianie oferty bukmacherskiej na walki FAME MMA. Jeżeli chcesz obstawiać galę, to zrobisz to wyłącznie u tego bukmachera.

Gdzie oglądać FAME MMA 20

Aby obejrzeć galę FAME MMA 20 musisz wykupić dostęp PPV na stronie https://famemma.tv/. W cenie 34,99 zł dostępna transmisja w jakości 720p, natomiast za 39,99 zł otrzymasz full HD.

Natomiast na zaprzyjaźnionej grupie na Facebooku „Gram Grubo – typy bukmacherskie i dyskusje” z 76 tysiącami członków trwa właśnie konkurs, gdzie za darmo można zgarnąć kody na PPV na Fame MMA 20! Kliknij tutaj, aby dołączyć do grupy.

Baner do typerskiej grupy na Facebooku

Gdzie obejrzeć w TV