Wiemy kiedy Zieliński podpisze kontrakt z Interem

06.02.2024
Ostatnia aktualizacja 8 lutego, 2024 o 09:42

Wiemy już, kiedy Zieliński podpisze kontrakt z Interem. Piłkarz ma w najbliższych tygodniach związać się z tym klubem. Informacje o zbliżającym się transferze polskiego zawodnika podał Fabrizio Romano. Inter nie chce zwlekać z finalizacją transakcji i liczy, że Zieliński podpisze kontrakt jeszcze w tym miesiącu, a do drużyny dołączy 1 lipca.

Kłopoty w Napoli

Spekulacje dotyczące przyszłości Zielińskiego były ostatnio gorącym tematem we włoskiej prasie. Zwłaszcza, że pomocnik nie mógł się porozumieć z Napoli. Odrzucił niesatysfakcjonującą ofertę kontraktu, a Napoli wykluczyło go ze składu na mecze Ligi Mistrzów. Niepewna jest także jego gra w Serie A.

Zieliński został pominięty w składzie na mecz z Hellasem Verona, a od jakiegoś czasu prowadził rozmowy z Interem Mediolan, który jasno wyrażał zainteresowanie jego transferem. Wygląda na to, że niedługo cała sytuacja zostanie rozstrzygnięta. Fabrizio Romano donosi, że piłkarz i klub są już dogadani. Podpisanie umowy dzielą już ostatnie szczegóły. Kiedy Zieliński zagra dla Interu? Od sezonu 2024/2025.

W ostatnich dniach Piotr Zieliński został piłkarzem roku 2023 wg tygodnika „Piłka Nożna’’

Fot. PressFocus