Bonucci sprowokował bójkę w Turcji!

12.02.2024

Leonardo Bonucci po nieudanej przygodzie w Unionie Berlin odszedł do tureckiego Fenerbahçe. Włoch nie pokazał się póki co z dobrej strony i nawet nie gra w pierwszym składzie, ale ostatnio było o nim głośno w mediach za sprawą… pewnego incydentu. O co poszło?

Bonucci brał udział w bójce!

Podczas remisu z Alanyasporem (2:2) Bonucci wdał się w sprzeczkę, gdy wracał do szatni w przerwie meczu. Doświadczony środkowy obrońca miał narzekać na to, co robili zawodnicy Alanyi i wykonać gest, który zdenerwował jedną z osób ze sztabu Alanyasporu – Merta Aktasa, czyli trenera bramkarzy Alanyi. Mężczyźni wdali się w ostrą dyskusję, zmierzając do szatni w przerwie meczu. Wynikiem tego było zadanie sobie kilku ciosów i bójka, która mogła skończyć się gorzej, ale została przerwana przez innych piłkarzy i sztaby obu ekip.

Fragment, jeszcze sprzed wejścia do tunelu, nagrała kamera telewizyjna:

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a Fener w ten sposób znalazł się dwa punkty za liderem ligi – Galatasarayem. W Turcji trwa ostra walka o tytuł pomiędzy tymi drużynami i każda strata punktów może być bolesna. Następny mecz, który w kontekście walki o lidera tureckiej ekstraklasy, jest bardzo ważny, to starcie z Rizesporem. Zespół ten jest obecnie szósty, a rozbite po ostatnim spotkaniu „Kanarki” są mocno przytłumione i wcale to nie one muszą wygrać to starcie.