Maurizio Sarri nie musi martwić się o przyszłość? Włoch może otrzymać ofertę z Serie A!

21.02.2019

Analizując ostatnie wyniki Chelsea, powiedzieć, że Maurizio Sarri jest w nieciekawej sytuacji, to jak nie powiedzieć nic. Praca Włocha w klubie stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Jak się okazuje, Sarri nie do końca będzie musiał martwić się o przyszłość. Zainteresowanie zatrudnieniem trenera wykazuje bowiem AS Roma. 

Według niektórych spekulacji, 60-letni Włoch może stracić pracę po porażce z Manchesterem City w finale Carabao Cup. Szkoleniowiec miał bowiem otrzymać od zarządu Chelsea jasne zadanie -zwycięstwo w jednym z dwóch spotkań z Manchesterami. Porażka z „Czerwonymi Diabłami” powoduje, że mecz z ekipą Guardioli może być dla Sarriego starciem o być albo nie być.

Jak jednak donoszą włoskie media, Maurizio nie do końca będzie musiał martwić się o przyszłą pracę. Przedstawiciele Romy chętnie zatrudniliby szkoleniowca w swoim zespole. Franco Baldini miał już nawet spotkać się z Włochem na kolacji w Londynie, by przedyskutować ewentualną przeprowadzkę.

Roma zajmuje obecnie piąte miejsce w Serie A. Strata zespołu z Rzymu do lidera wynosi aż 25 punktów. Dodatkowo klub doznał dotkliwej porażki w Pucharze, przegrywając z Fiorentiną aż 1-7.

Odbierz darmowy zakład 20 zł