Prezydent Bayernu zapowiada bomby transferowe. Letnia rewolucja w zespole stanie się faktem?
24.02.2019

Do letniego okna transferowego pozostało jeszcze sporo czasu. Mimo to, kluby aktywnie obserwują rynek i wstępnie kontaktują się z innymi zespołami w sprawie transferów. Ewidentnie w tej materii działa Bayern Monachium. Uli Hoeness podczas niedzielnej wizyty w telewizji Sport1 zapowiedział spore zmiany w ekipie z Monachium! 

Wraz z końcem sezonu, zespół z Alianz Areny opuszczą dwaj zasłużeni piłkarze. Franck Ribery i Arjen Robben pożegnają się z klubem po wielu latach gry. Choć w ostatnim czasie wymienieni zawodnicy nie odgrywali już tak znaczącej roli jak jeszcze kilka sezonów temu, to takie nazwiska i tak trzeba odpowiednio zastąpić.

Jak zdradził Uli Hoeness podczas rozmowy z Sport1, Bayern ma już przygotowane bomby transferowe – Jeśli wiedzielibyście tylko jakie transfery mamy już zapewnione. Gdybyśmy jednak ich ogłosili, to zawodnicy, którzy nie grają obecnie regularnie, mogliby poczuć się urażeni. 

W kontekście Bayernu wymienia się wiele nazwisk. Niektóre media sugerowały, że Bayern w swoim stylu zagwarantował już sobie transfer Timo Wernera. Od dłuższego czasu z niemieckim klubem łączony jest Lucas Hernandez. Niewykluczone również, że na Alianz Arena przywędruje Nicolas Pepe, gwiazda obecnego sezonu Ligue 1.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO