PRIME MMA 8: Don Kasjo – Tańcula – Typy bukmacherskie

12.04.2024
kurs 3.70
PRIME MMA 8
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Arkadiusz Tańcula
2

Krótka przerwa od świata freak-fightów dobiega końca. Czas na kolejne grzmoty, nokauty i rozlew krwi. Dużo osób jest zdania, że będzie to najciekawsza edycja gali pod szyldem tej organizacji! My nie mamy nic przeciwko temu. Poniżej znajdziecie nasze typy bukmacherskie i zapowiedź PRIME MMA 8. Zapraszam do artykułu!

Gala Prime MMA 8 odbędzie się już 13 kwietnia w Warszawie w Studiu Polsat 2400, a obiekt ten stanowi jeden z najbardziej imponujących telewizyjno-filmowych w Polsce – wybudowane w 2023 roku Studio 2400 bez wątpienia należy do ścisłej czołówki największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie sal.

TOTALBET MA WYŁĄCZNOŚĆ NA OFERTĘ BUKMACHERSKĄ NA PRIME MMA 8!

💥 Specjalna promocja dla nowych graczy – Na start zakład bez ryzyka!💥

  1. Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO ➡️ kliknij, żeby przejść do rejestracji
  2. Dokonaj pełnej rejestracji i odbierz 3x Zakład Bez Ryzyka 111 PLN na 3 pierwsze zakłady cash.

Totalbet Promka

PRIME MMA 8 – typy bukmacherskie

Oczywiście w pierwszej kolejności skupimy się na walce wieczoru: Don Kasjo kontra Arkadiusz Tańcula. Ubiegły rok nie był zbyt udany dla Kasjusza Życińskiego, ponieważ stoczył dwie walki na Prime MMA i w obu przegrał. Pierwszym rywalem był Dominik Zadora i dał prawdziwą lekcję boksu Kasjuszowi. Wygrał przede wszystkim doświadczeniem i szybkością. Każdą z rund Dominik zaczynał od potężnych ciosów, co podcinało skrzydła rywalowi, a pojedynek skończył się przed czasem. Potem stoczył walkę z Pawłem Tyburskim, gdzie był zdecydowanym faworytem i przegrał. Arkadiusz Tańcula natomiast w słabym stylu przegrał z Maksymilianem Wiewiórką, błyskawicznie odpadając z turnieju o milion złotych. Przegrał także z Adrianem Polańskim, ale już na FAME 19 pokonał Amadeusza Roślika. Arek może nie ma tyle doświadczenia co Don Kasjo, ale na pewno siła uderzenia jest po jego stronie i będzie chciał zasypać rywala potężnymi ciosami. Kasjusz mam wrażenie, że z walki na walkę spisuje się gorzej. Z całym szacunkiem do jego ostatniego rywala – Boxdela… Zdecydowanie miał za mało czasu na „metamorfozę” i treningi. Tutaj idę w stronę Tańculi, bo czuję że może „czystym uderzeniem” zgasić światło Kasjuszowi. Typ: wygrana Arkadiusza Tańculi.

W drugiej walce Paweł „Prezes” Jóźwiak zmierzy się z Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem. Pawłowi przede wszystkim ciąży pesel, bo na karku już 50 lat. Przegrał z Boxdelem na Fame Friday Arena 2, potem w kontrowersyjnych okolicznościach i skandalu zdaniem sędziów przegrał z Jackiem Murańskim. Ta walka pokazała, że mimo słabej postawy Jacka, który tak naprawdę nie wyprowadzał ciosów, Paweł nie potrafił dojść do słowa, zdominować rywala. Był wolny i przewidywalny. Ostatnia jego walka odbyła się na CLOUT MMA 4, gdzie przegrał zasłużenie z Adrianem Ciosem. Moim zdaniem Paweł już nie wygra żadnej walki. „Japczan” dopiero zaczyna swoją przygodę, bo wygrał z Piotrem Witczakiem na High League 1 oraz przegrał z Robertem Pasutem. Za nim przemawia przede wszystkim wiek. Jest znacznie młodszy, szybszy, ale także silniejszy, ponieważ mocno postawił na swój rozwój siłowy. Stawiam na zwycięstwo Jakuba.

Kupon AKO

Karta walk PRIME MMA 8

Podczas kwietniowego wydarzenia ponownie zobaczymy m.in. Igrzyska Gladiatorów, które ostatnio cieszyły się dużym uznaniem ze strony fanów i cała formuła została pozytywnie odebrana. Tym razem w Igrzyskach Gladiatorów zobaczymy chociażby Patryka „Robaliniego” Śliwę, Ronaldo „Czarnego Polaka” Mirandę, czy Macieja „Wujek Samo Zło” Gnatowskiego. W walce w formule K-1 w małych rękawicach Daro „Lew” Kaźmierczuk zmierzy się z Michałem “Bagietą” Gorzelańczykiem.

Karta walk PRIME

Zapowiedź gali PRIME MMA 8

Włodarze PRIME MMA zapowiadali głośne powroty i tak też się dzieje, ponieważ do klatki po długiej przerwie wracają Wujek Samo Zło czy Rafał Pazik. Bez wątpienia sporym zainteresowaniem będą się cieszyć Igrzyska Gladiatorów, w których zobaczymy ośmiu zawodników, cztery pary i trzy walki. Wielu fanów freak-fightów czeka także na starcie „Bagiety” z Daro „Lwem”. Między tymi panami jest mały konflikt od niedawna, na konferencji Daro zaatakował swojego rywala sprzedając mu „liścia”, a Michał zapowiedział zemstę w klatce. Takiej gali nie można przegapić, tym bardziej, że w K-1 w małych rękawicach Jakub „Paramaxil” Frączek zmierzy się z Tomaszem Olejnikiem. Olejnik zapowiedział, że idzie po Arkadiusza Tańculę…

Gdzie oglądać PRIME MMA 8

Aby obejrzeć galę PRIME MMA 8 musisz wykupić dostęp PPV na stronie https://primemma.tv/#. W cenie 39,99 zł dostępna transmisja w jakości 720p, natomiast za 44,99 zł otrzymasz full HD.

Baner do typerskiej grupy na Facebooku

Gdzie obejrzeć w TV