Piłkarz Lazio przeżył chwilę grozy

12.04.2024

Elseid Hysaj, piłkarz Lazio, nie jest w tym sezonie zbyt częstym wyborem trenera w klubie. To jego rzeczywistość w Rzymie, mimo niedawnej zmiany szkoleniowca na Igora Tudora. 30-letni Albańczyk przeżył ostatnio chwilę grozy na autostradzie podczas jazdy wraz ze swoim teściem. Do tragedii nie brakowało wiele…

Piłkarz Lazio przeżył chwilę grozy

Elseid Hysaj był bohaterem i jednocześnie ofiarą przykrego incydentu drogowego. Były piłkarz Empoli oraz Napoli, który we Włoszech gra od 2012 roku, podróżował autostradą wartym 160 tysięcy euro ferrari wraz ze swoim teściem.

Podczas jazdy doszło do pożaru niedawno kupionego auta. Elseid Hysaj cudem uniknął tragedii. Panowie wyszli ze zdarzenia bez szwanku, ale mieli problem ze sprawnym opuszczeniem auta, gdyż drzwi po ich stronach zablokowały się, co uniemożliwiło im sprawne wyjście z pojazdu. Wszystko to działo się na oczach żony piłkarza, ale skończyło się na szczęście tylko na strachu. Samochód został totalnie zniszczony. Gwiazda złożyła reklamację dotyczącą wadliwego auta kupionego za 160 tysięcy euro. Hysaj skomentował sytuację dla „Il Messaggero”:

Samochód nagle stanął w płomieniach, szczęśliwie nikt nie ucierpiał, udało nam się uniknąć niebezpieczeństwa. Wydaje mi się, że to jakaś usterka fabryczna.

Incydent wydarzył się w poniedziałek 8 kwietnia, ale dopiero w ostatnich godzinach media o nim powiadomiły. Elseid Hysaj prawdopodobnie opuści Lazio po sezonie, gdyż kończy mu się umowa właśnie w czerwcu. Zajmuje odległe 19. miejsce w klubie pod względem rozegranych minut (ma ich ponad 1200). Nie wiadomo jednak, czy pozostanie na Półwyspie Apenińskim, czy choćby zdecyduje się na powrót do ojczyzny. W Albanii nie zagrał on w lidze ani jednego meczu na poziomie seniorskim. Opuścił on ojczyznę w wieku 15 lat i jest znany głównie z gry w Italii.

SS Lazio to aktualny wicemistrz Włoch, który notuje słabiutki sezon. Zajmuje w tabeli Serie A ósmą lokatę i nie powtórzy awansu do Champions League.

Fot. PressFocus