Robben odrzuci zaloty Interu? Holender ma inne plany na dalszą przyszłość
08.04.2019

Arjen Robben zbliża się do końca ostatniego sezonu w Bayernie Monachium. Holender kilka miesięcy temu potwierdził, że opuści szeregi mistrza Niemiec w poszukiwaniu nowych przygód. Do tej pory największego faworyta do pozyskania 35-latka upatrywano w Interze, ale ostatnie doniesienia sugerują zupełnie co innego.

Kontrakt skrzydłowego wygasa tego lata. Oznacza to, że Robben będzie mógł bez żadnej dyskrecji negocjować kolejny transfer. Według włoskich mediów, piłkarz rozważa przede wszystkim swój wyjazd do Stanów Zjednoczonych, niejako odrzucając zaloty ekipy z Mediolanu.

W obecnym sezonie doświadczony zawodnik rozegrał zaledwie 15 spotkań z powodu licznych kontuzji. To właśnie one sprawiły, że jego talent nieco został stłumiony, choć patrząc na sukcesy Arjena – wielu piłkarzy chciałoby osiągnąć tyle co on. Na kolejne trofea może przyjść pora w USA, gdzie od 2017 roku występuje jego dobry znajomy Bastian Schweinsteiger. Czy jego śladem podąży Robben? To zapewne byłaby kolejna dobra informacja dla fanów MLS.

Wraz z Holendrem klub opuści Franck Ribery, którego umowa także wygasa po zakończeniu tego sezonu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł