Bójka na treningu Bayernu. W roli głównej Robert Lewandowski!
11.04.2019

Wydawać by się mogło, że nastroje w Bayernie powinny być wyśmienite. Niemiecki zespół wygrał mecz na szczycie przeciwko Borussii Dortmund. W każdym momencie mogą pojawić się jednak pewne zgrzyty. Do takich doszło podczas czwartkowego treningu “Bawarczyków”. Według niemieckich mediów, Robert Lewandowski i Kingsley Coman wdali się w bójkę. 

Taką informację podał dość rzetelny “Bild”. Jak informuje źródło, starcie obu zawodników starali się załagodzić Suele oraz Boateng. Po całym incydencie, trener Bayernu, Niko Kovac nie zdecydował się wysłać piłkarzy do szatni. Taka decyzja szkoleniowca mocno zaskoczyła wszystkich graczy zebranych na treningu.

Całe zdarzenie może mocno zaskoczyć kibiców, którzy bacznie śledzą poczynania niemieckiego zespołu. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, na kanale Youtube Bundesligi pojawił się materiał, w którym Robert Lewandowski starał się uczyć francuskiego zawodnika kilku wyrażeń w języku polskim. Coman określił reprezentanta polski mianem “najlepszego kumpla”.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy taki incydent, w jakim uczestniczył Lewandowski. Jakiś czas temu media informowały o zgrzycie między napastnikiem Bayernu, a Matsem Hummelsem. Czwartkowe zdarzenia przedstawiciele niemieckiego klubu postanowili nie komentować.

Odbierz darmowy zakład 20 zł