“Pogba ponownie przypomina piłkarza za rządów Mourinho”
17.04.2019

Po odejściu Jose Mourinho, Paul Pogba natychmiast zaczął przypominać zawodnika, za którego „Czerwone Diabły” zapłaciły 89 milionów funtów. Po kilku miesiącach forma Francuza tak jakby wróciła jednak do punktu wyjścia.

Podczas spotkania z Barceloną 26-latek ponownie zaprezentował się poniżej oczekiwań. Zresztą, poniekąd trudno się temu dziwić. Pomocnik już od kilku spotkań wygląda na cień piłkarza, którego mieliśmy przyjemność oglądać na przełomie grudnia oraz stycznia. Pomimo dwóch bramek z West Hamem z rzutów karnych, Pogba nie błyszczy w ostatnich tygodniach formą, co zauważył także Gary Neville:

– Pogba ponownie przypomina zawodnika przed przejęciem zespołu przez Ole Gunnara Solskjaera, kiedy trenował go Mourinho. Patrząc na niego wyglądało to ubogo. Cały czas grał dla siebie, nie oddawał piłki kolegom i przeszedł obok tego meczu obojętnie. Wiem, że jest świetnym graczem, ale zwyczajnie powinien bardziej się skupić na swoich obowiązkach.

Regres formy zeszłorocznego mistrza świata przyszedł poniekąd wraz ze spekulacjami na temat odejścia zawodnika „Czerwonych Diabłów” do Realu Madryt. Hiszpańskie media są przekonane, że taki transfer dojdzie do skutku, lecz póki co nadal nie doszło do żadnych konkretnych rozmów.

Odbierz darmowy zakład 20 zł