TOTALbet

03.10.2019
Ostatnia aktualizacja 21 lutego, 2024 o 10:53
TOTALbet
Bonus
333PLN
Kod promocyjny
GRAMGRUBO

INFORMACJE OGÓLNE

TOTALbet to jeden z polskich legalnych bukmacherów. Podmiot uzyskał licencję o numerze PS4.6831.15.2017 na oferowanie zakładów wzajemnych 22-go marca 2018 roku, a realną działalność rozpoczął w lipcu tego samego roku.

Jako że bukmacher działa na naszym rodzimym rynku już od jakiegoś czasu, to i opinii o nim jest całkiem sporo. W tym tekście postaramy się przybliżyć nieco całą otoczkę wokół TOTALbet, jak i opinie o nich.

TOTALbet wchodzi w skład Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A., której właścicielem jest polski multimilioner Zbigniew Benbenek. Co ciekawe, w skład grupy ZPR Media wchodzą takie podmioty jak: eska.pl, murator, Super Express, radio Wawa, radio plus czy FOKUS TV.

Bukmacher posiada co prawda komplet licencji od Ministerstwa Finansów co oznacza, że może prowadzić działalność zarówno w Internecie jak i punktach stacjonarnych. Tych ostatnich próżno jednak szukać w Polsce i nie jest pewne, czy takowe w ogóle powstaną. W październiku 2018 roku TOTALbet deklarował otwarcie swoich pierwszych punktów naziemnych w Warszawie i Krakowie w 2019 roku, jednak bukmacher zrezygnował z tych planów.

WYGLĄD

Wchodząc na stronę internetową totalbet.pl błyskawicznie zauważyć możemy przede wszystkim czytelność i przejrzystość witryny. Odcienie koloru zielonego i szarego doskonale ze sobą współgrają, dzięki czemu każdy odwiedzający bez zbędnej zwłoki intuicyjnie może się po niej poruszać. Co równie ważne – witryna TOTALbet działa bardzo płynnie i nie mamy do czynienia z nieplanowanymi przerwami w działaniu, co jest niezwykle irytujące dla wszystkich klientów.

Strona jest prosta w obsłudze nawet dla kompletnych laików, co jest zasługą poradnika, który krok po kroku dokładnie opisuje nam, w jaki sposób można się zarejestrować, a później obstawić swój pierwszy kupon.

TOTALbet był pierwszym w Polsce bukmacherem oferującym szybką rejestrację konta, której można było dokonać błyskawicznie w ciągu minuty. Pełną rejestrację można zakończyć w ciągu 90 dni od założenia konta.

OFERTA

Normą stało się już, że każdy wchodzący na rynek bukmacher musi dysponować naprawdę szeroką ofertą na swoje zakłady. Nie inaczej wygląda to w przypadku TOTALbet. Możemy tutaj znaleźć ofertę na najpopularniejsze, jak i te bardziej niszowe dyscypliny sportu, ale również i na szeroko pojęty esport – Counter Strike, Dota 2, League of Legends, StarCraft czy też Rainbow Six Siege. Oferta na te zakłady jest jedną z najlepszych dostępnych na polskim rynku, bowiem TOTALbet wyróżnia się pod względem liczby gier możliwych do typowania, ale także liczby zdarzeń na poszczególne imprezy esportowe. Warto też wspomnieć, że ambasadorami bukmachera zostali popularni komentatorzy tego typu rozrywki czyli Jakub “Kubik” Kubiak oraz Maciej “Morgen” Żuchowski, co tylko wskazuje na to, że podmiotowi bardzo zależy na pasjonatach esportu.

Pod względem wystawianych kursów, TOTALbet nie wygląda dobrze na tle konkurencji, a kursy są nawet lepsze niż ma konkurencja. Bukmacher posiada jednak bardzo ciekawą opcję czyli zakłady specjalne o nazwie TOTALboost. Są to codzienne zakłady łączone, których kurs jest wyższy od tego spoza promocji. Kurs na dane zdarzenie z oferty TOTALboost jest również znacznie wyższy niż u innych bukmacherów.

APLIKACJA MOBILNA

Wadą aplikacji TOTALbet jest brak dostępności na system operacyjny iOS. Jeśli chodzi natomiast o Androida, to aplikacja pracuje nieźle, jednak brakuje w niej kilku narzędzi, które z pewnością wzbogaciłyby jej atrakcyjność. Co ciekawe, bardzo płynnie działa wersja mobilna strony internetowej, co stanowi szczególną zaletę dla posiadaczy iPhone’ów.

BONUS POWITALNY

TOTALbet oferuje dla swoich nowych graczy trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 333 PLN. Aby skorzystać z tych promocji należy zarejestrować się w TOTALbet z kodem promocyjnym GRAMGRUBO.

METODY PŁATNOŚCI

W tej kategorii TOTALbet również nie odstępuje pod żadnym względem od konkurencji. Bukmacher zapewnia takie metody płatności jak PayU, Dotpay, Przelewy24, Blik, Paysafecard, standardowe karty płatnicze czy też portfele Masterpass oraz VISA checkout.

OBSŁUGA KLIENTA

Bardzo ważnym aspektem jest czat z konsultantem, z którym udaje się połączyć niemal natychmiastowo. W razie pytań możemy również napisać maila na podany na stronie internetowej adres, wypełnić formularz kontaktowy czy też po prostu zadzwonić.

PODSUMOWANIE

TOTALbet jest z całą pewnością bardzo ciekawą opcją, jeśli chodzi o rynek bukmacherów w Polsce. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim bonusy oraz promocje, które z pewnością mocno zachęcają nowych graczy do założenia tam konta. Bukmacher oferuje również konkurencyjne kursy oraz szeroką ofertę na poszczególne dyscypliny sportowe. Na pewno jest on warty polecenia, aby każdy mógł wyrobić sobie opinię na jego temat.