Guardiola ponownie pytany o Juventus. “Nie wiem ile razy mam to powtarzać”
18.05.2019

Oficjalna informacja na temat odejścia Maxa Allegriego z Juventusu sprawiła, że właściciele niektórych klubów mogą czuć pewien niepokój o swoich trenerów. Najszybciej doniesienia wykluczył oczywiście Pep Guardiola, który przed dzisiejszym finałem Pucharu Anglii szybko rozwiał wszelkie wątpliwości.

Hiszpana z przenosinami do Turynu włoskie media łączyły kilka miesięcy temu. W zeszłym roku 48-latek przedłużył jednak swoją umowę z „Obywatelami”, która potrwa jeszcze przez ponad dwa lata.

– Ile razy mam to powtarzać? Nie przeniosę się do Turynu. Jestem zadowolony z pracy z tym klubem i tymi ludźmi. Tak się dzisiaj czuję, ale piłka nożna bardzo szybko się zmienia. Następny sezon może nie być tak dobry jak obecny, lecz zamierzam zostać menadżerem Manchesteru City.

Obecnie wśród bukmacherów największe szanse do objęcia Juventusu przyznaje się Antonio Conte. Wczoraj włoskie media informowały także o kontakcie z Maurizio Sarrim, a w kręgu zainteresowań „Starej Damy” znajduje się także Mauricio Pochettino.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!